Prezes Zygmunt Kołodziej odszedł do Krainy Wiecznych Łowów

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł nasz wieloletni Kolega i Prezes naszego koła Zygmunt Kołodziej.
Pogrzeb odbędzie się w środę, 28 lutego 2018 roku i rozpocznie się mszą św. o godzinie 12:00 w kościele w Korzybiu. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się wyprowadzeniem trumny z ciałem zmarłego z kaplicy cmentarnej o godzinie 11:45. Zapraszamy wszystkich Kolegów myśliwych do pożegnania Członka naszego Koła poprzez czynny udział w tym ostatnim pożegnaniu. Zbiórka w mundurach myśliwskich o godzinie 11:30 na parkingu przy kościele, skąd wraz ze sztandarem udamy się do kaplicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.